Joe Biden jest wrogiem Palestyny

Joe Biden jest wrogiem Palestyny ​​dobrowolnie i zgodnie z tym, czego wymagają jego interesy.

Autor: Nidal Hamad

Amerykański prezydent Joe Biden nie jest starym człowiekiem, który nie wie co mówi. On jest świadomy tego wszystkiego.

Joe Biden sam stwierdził, że jest syjonistą.

On również jest wspólnikiem ludobójstwa w Gazie razem ze zbrodniarzem wojennym – premierem Izraela, Beniaminem Netanyahu.

Joe Biden zna znaczenie każdego słowa, które wypowiada i wie, jak wprowadzić truciznę do miodu.

Odgrywa swoją rolę, oszukuje,  promuje kłamstwa i narrację syjonistyczną od 7.10.2023 roku.

Prawdą jest, że Joe Biden jest słabym prezydentem.

Jest także hipokrytą i ślepym syjonistą, który postępuje lekkomyślnie w wyniku uzależnienia od rad, informacji i polityki amerykańskiego syjonistycznego Żyda Blinkena , jego Sekretarza Stanu i jego syjonistycznego żydowskiego personelu, który kieruje amerykańską polityką zagraniczną.

W czwartek o świcie Joe Biden powiedział:

1- Musi nastąpić wystarczający humanitarny rozejm, aby uwolnić „zakładników” w Gazie.

2- „Izrael” ryzykuje wejście do szpitali w świetle obecności  Hamasu w tych szpitalach.

Wierzę, że wojna zakończy się, gdy Hamas nie będzie już mógł „brutalnie” zabijać izraelskich cywilów.

3- Armia „izraelska” przywiozła ze sobą żłobki dla dzieci i całą pomoc potrzebną szpitalowi Al-Shifa w Gazie.

Gdybyśmy wszyscy razem przeszukali wszystkie encyklopedie świata w poszukiwaniu zawodowych kłamców, nie znaleźlibyśmy kłamcy bardziej profesjonalnego, podłego, podstępnego i wprowadzającego w błąd niż Joe Biden.

Za każdym razem, gdy mówi o Gazie, prezydent Biden łączy humanitarny rozejm z uwolnieniem syjonistycznych zakładników.

Nie mówi o jeńcach wojennych. Większość syjonistycznych żydowskich więźniów przetrzymywanych w Gazie to oficerowie i żołnierze izraelskiej armii.

Jednocześnie nie zwraca uwagi na fakt, że w izraelskich więzieniach przebywa ponad dziesięć tysięcy więźniów palestyńskich, w tym dzieci, kobiety, osoby starsze, chorzy, a także więźniowie przebywający w więzieniach od 20 lub nawet około 50 lat.

Wiedząc i przypominając sobie, że palestyński atak z 7 października 2023 roku, którego celem była izraelska armia okupacyjna, jej osiedla i bazy w okręgu Gazy, miał na celu pojmanie żołnierzy syjonistycznych w celu wymienienia ich na  palestyńskich więźniów.

Ten  palestyński cel był wielokrotnie wspominany przez ostatnie dziesięć lat i wydaje się, że rząd „Izraela” nie docenił go i możliwości palestyńskiego ruchu oporu.

W innym miejscu Joe Biden potwierdza, jakby był osobiście obecny w szpitalu Al-Shifa, że ​​najeżdżający izraelscy żołnierze syjonistyczni przywieźli do szpitala sprzęt medyczny dla dzieci. Jest to jawne kłamstwo popełnione przez Joe Bidena, który stał się znany i sławny od czasu jego kłamstwa na temat obcinania głów żydowskim dzieciom w Strefie Gazy. Prawda jest taka, że ​​syjonistyczni izraelscy żołnierze zniszczyli zawartość szpitala, zwłaszcza magazyny leków i nowoczesnego sprzętu medycznego, które były dostępne tylko w tym szpitalu w Strefie Gazy.

Stary Biden opowiada o tym, jak Hamas brutalnie zabijał „izraelskich” cywilów nie dostarczając nam żadnych znaczących dowodów, nawet zdjęcia, filmu ani niczego innego, co mogłoby udowodnić prawdziwość jego słów.

Biden upiera się, że główna siedziba Hamasu znajduje się w szpitalach w Gazie. Jest to wierutne kłamstwo.

Obserwatorowi wydaje się, że  jest to głowa Bidena pusta niczym wydrążony bęben.

Chciałbym powiedzieć Bidenowi, że z wyjątkiem dzieci poniżej 17 roku życia w izraelskiej wojskowej bazie kolonialnej noszącej nazwę „Izrael” nie ma cywili.

Wszyscy są uzbrojeni i codziennie prowadzą działania wojskowe. Zabijają Palestyńczyków bezlitośnie i z zimną krwią, oraz otwarcie celebrują swoje zbrodnie.

Nie ma materialnych i namacalnych dowodów, że w jakimkolwiek szpitalu w Strefie Gazy istnieje jakikolwiek punkt oporu Hamasu.

Cała propaganda, którą promuje Joe Biden, to po prostu fałszywe oskarżenia. Używa jej do usprawiedliwienia ludobójstwa i masakr w Gazie.

Nidal Hamad

16–11-2023

@al-Safsaf.com