Izrael, USA i EU Pełna kontrola – Nidal Hamad

Czechy, podobnie jak Węgry i większość krajów byłych socjalistycznych z Układu Warszawskiego, przekształciły się w skrajnie prawicowe państwo, w którym zagnieździły się rasizm, dyskryminacja, wrogość wobec Arabów, Palestyńczyków i innych jak uchodźców i muzułmanów, oraz poparcie dla syjonistycznego Izraela. Kraje Europy Wschodniej od 30 lat bez zastrzeżeń, bez zachowywania twarzy i bez wstydu stały się wasalami Stanów Zjednoczonych, NATO i Izraela.

W Kuwejcie jest silny i duży ruch polityczny, parlamentarny i ludowy, który jest wrogowi nastawiony do syjonistów, oraz do reakcyjnych reżimów arabskich. Arogancji ambasador Czech w Kuwejcie napisał na swojej stronie na Facebooku lub Twitterze, że stoi po stronie „Izraela” i przeciwko Palestyńczykom.

To, co napisał, wzbudziło gniew Kuwejtczyków. W całym Kuwejcie doszło do demonstracji przeciwko czeskiemu ambasadorowi. Obywatele Kuwejtu domagali się jego wydalenia. Po interwencji Ministerstwa Spraw Zagranicznych Kuwejtu ambasador odwołał swój haniebny komentarz i przeprosił naród kuwejcki.

Z kolei rząd Węgier, jak większość pracowników administracji amerykańskiej, oraz szefowie i przywódcy państw europejskich, w oficjalnym i publicznym oświadczeniu wyrazili, że stoją po stronie syjonistycznego Izraela. Uważają, że Izrael działa w samoobronie.

Drogi czytelniku czy zwymiotowałeś lub jeszcze nie, czytając takie brudy?

Francja zakazała demonstracji poparcia dla Palestyny w rocznicę Nakby, oraz demonstracji poparcia dla Palestyńczyków podczas izraelskiej agresji na Jerozolimę i Strefę Gazę. Francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wydało decyzję w tej sprawie i zostało to poparte orzeczeniem sądowym zakazującym demonstracji.

Niemiecka policja rozprawiła się z demonstrantami pod pretekstem antysemickich śpiewów. Kanclerz Niemiec, Angela Merkel stwierdziła, że jej kraj nie pozwoli, aby demonstranci arabscy i muzułmańscy skandowali i podnosili hasła antysemickie. Wygląda na to, że Angela Merkel zapomniała, że antysemityzm pochodzi z Niemiec, a armia jej kraju oddziały SS zamordowały Żydów podczas II Wojny Światowej.

Angela Merkel zapomniała, że niemieccy naziści stworzyli obozy koncentracyjne dla Żydów w Niemczech i w Polsce.

Przemysław Wielgosz powiedział: “To Izrael jest dzisiaj agresorem, a Palestyńczycy w Strefie Gazy niewinnymi ofiarami” – audycja w radiu tokfm.pl, 18.05.2021.

Izrael ma poczucie kompletnej bezkarności, bo jest protegowanym Stanów Zjednoczonych. Można powiedzieć, że okupację palestyńskich terytoriów finansuje USA – mówił Przemysław Wielgosz, wydawca i redaktor naczelny polskiej wersji “Le Modne Diplomatique”.

Tak Przemek, lecz Izrael zawsze był agresorem odtąd okupował Palestyny w 1948 roku. Okupacja całej Palestyny jest finansowana przez Stanu Zjednoczone. Moim zdaniem jest również finansowana przez Niemcy, które nie ukrywają swojego poparcia dla Izraela i jawnie występują przeciwko Palestyńczykom we wszystkim, czy to w czasie wojny, czy pokoju. Niemcy, podobnie jak Stany Zjednoczone, zapewniają Izraelowi pieniądze, broń, nowoczesne technologie i niemieckie okręty podwodne (Deleven), które mogą przenosić głowice nuklearne. Niemcy i Stany Zjednoczone sprzeciwiają się Palestynie, w ONZ, Unii Europejskiej i we wszystkich organizacjach na świecie, oraz uniemożliwiają pociągnięcie do odpowiedzialności sprawców syjonistycznych zbrodni przeciwko ludzkości, które są takie same jak te, które popełnili niemiecku naziści w czasie II Wojny Światowej.

Francja, Wielka Brytania, Dania, Węgry, Czechy, Austria i wiele krajów europejskich jest dziś sojusznikami izraelskiego terroryzmu i go usprawiedliwia.

Premier Izraela, Beniamin Netanjahu powiedział: ,, Jeśli Hamas zwycięży, to oznacza porażkę dla całego Zachodu”.

Słowa Netanjahu wypowiedziane w środę 19.05.2021 roku są jasne. Premier syjonistycznego Izraela potwierdził, że Izrael jest zachodnią bazą kolonialną, która ochrania interesy Zachodu na Bliskim Wschodzie.

Teraz już Państwo rozumiecie, dlaczego europejskie władze zachowują się tak a nie inaczej podczas izraelskiej agresji na Jerozolimę i Strefę Gazy.

Nidal Hamad

20.05.2021