Palestyna i Ukraina, wyjaśnienie jest konieczne

Czasami musimy wyjaśnić nawet to, co oczywiste

Kiedy przypominamy ludziom, że Palestyna nadal jest pod okupacją syjonistyczno-izraelską od prawie 80 lat, nie oznacza to, że zgadzamy się na okupację danego kraju przez siły innych krajów. Dotyczy to również tego, co dzieje się teraz na Ukrainie. Ale mówimy to, aby przypomnieć światu o hipokryzji, uprzedzeniach, kłamstwach, nierównościach, braku moralności, solidarności i poszanowaniu wolności i niezależności innych, a nie tylko niektórych, oraz ich praw narodowych.

Mówimy do władców świata, zwłaszcza hipokrytów w Stanach Zjednoczonych i Zachodniej Europie:, Dlaczego milczycie o żydowsko- syjonistycznej okupacji Palestyny ​​i okrucieństwach, których tam dokonali i nadal dokonują syjoniści?

W 1948 roku zmusiliście ONZ do uznania ustanowienia żydowskiego państwa narodowego dla ludu i państwa, którzy pierwotnie nie istniały. Mam na myśli Izrael.

W okupowanej Palestynie banda przestępców i syjonistycznych faszystów zbudowała Izraela na kościach, czaszkach narodu palestyńskiego przez pomocą świata zachodniego.

Palestyna zniknęła i powstało państwo kolonialne i okupacyjne znane, jako Izrael. Niestety nadal popieracie syjonistów przeciwko niewinnym Palestyńczykom i nie zwracajcie uwagi na tragedię naszego narodu.

Te same kraje (NATO i Stany Zjednoczone Ameryki) wspierają brutalne i obskuranckie reżimy w Arabii Saudyjskiej i Zatoce Perskiej, które od kilku lat prowadzą agresję przeciwko Jemen i dokonują zbrodni na jemeńskim narodzie.

Stany Zjednoczone i kraje Europy Zachodniej najechały, okupowały i niszczyły Irak, Afganistan i Libię, oraz nadal niszczą Syrię, oblegają i głodzą Liban, Strefę Gazę, Iran, Wenezuelę, a wcześniej Kubę.

Osobiście jestem przeciwny rosyjskiej inwazji i okupacji Ukrainy, pomimo motywów i powodów, a jest nimi próba blokowania Rosji na arenie międzynarodowej przez Stany Zjednoczone.

Jako Palestyńczyk, którego naród cierpi z powodu syjonistycznej okupacji wspieranej przez kraje Europy i Stany Zjednoczone, odrzucam wszelką inwazję na inne kraje i jakąkolwiek okupację jakiejkolwiek ziemi i kraju.

Lecz proszę świat, aby otworzył oczy i wysłuchał żądań narodu palestyńskiego i zaprzestał wspierania przestępczych terrorystów syjonistycznych, którzy okupują Palestynę.

24-02-2022
Nidal Hamad