Polski - Słowiańskiالأرشيف

Poznaj Izrael – tekst Nidal Hamad

Wielki egipski i arabski myśliciel geograf, dr Jamal Hamdan, poprzez dogłębną analizę szybko zdał sobie sprawę z okoliczności powstania projektu syjonistycznego, że („bezpieczeństwo” jest centralnym problemem tego nienormalnego państwa Izrael) i uznał, że istnienie Izraela zależy od siły militarnej, jego arsenału, bazy i koszar. To wskazuje na to, że Izrael został założony za pomocą krwi, żelaza i ognia.

Dlatego też Izrael jest państwem wojskowym, a jego mieszkańcy są żołnierzami.

Dr. Jamal Hamdan zdefiniował funkcję, dlaczego globalny kolonializm stworzył to państwo-bazę. Izrael jest połączony z globalnym syjonizmem, i jest syjonistyczną bazą wypadowa, strategicznym przyczółkiem i mostem militarno-gospodarczym.

Celem Izraela jest zniszczenie świata arabskiego i jego kultury.

Izrael jest jak nienasycona gąbka, która pochłania całą energię i wysysa zasoby świata arabskiego.

Kto czyta te słowa, z pewnością zrozumie, że walka z syjonistami to walka o byt lub unicestwienie Palestyńczyków i Arabów.

Izrael jest krajem terrorystycznym i przestępczym i stoi na czele wszystkich sił zła na świecie.

Izraelscy przywódcy (polityczni, militarni i religijni) nie ukrywają, że syjonistyczni Żydzi mają prawo do tego, czego inni na świecie nie mają.

I że mają prawo zabić Palestyńczyków, przejąć ich ziemię, skolonizować ją i zasiedlić.

Izraelscy przywódcy nie wahają się twierdzić, że w celu ochrony swojej okupacji wolno im bombardować i zabijać arabskich cywilów, oraz niszczyć ich miasta, wsie, domy i szkoły bez litości, a nawet zabijać ich dzieci.

Syjoniści dokonali setek masakr w okupowanej Palestynie, przeprowadzili czystki etniczne, praktykowali zbiorowe i arbitralne kary na ludności, uchwalili prawa wojenne, izolowali rdzenną ludność w kantonach i gettach, a od 1948 roku aresztowali setki tysięcy Palestyńczyków, w tym dzieci od piątego roku życia.

Tylko ignorant, nieświadomy tego, co robi, lub faszysta o rasistowskich poglądach może stanąć po stronie syjonizmu.

Nidal Hamad

28-01-2021