Polski - Słowiańskiالأرشيف

Prawo międzynarodowe nie dotyczy państwa żydowskiego

Prawo międzynarodowe nie dotyczy państwa żydowskiego

Izrael stoi ponad prawem międzynarodowym i taka jest rzeczywistość narzucona przez Stany Zjednoczone i kraje europejskie.

Izrael najważniejszym sojusznikiem USA i NATO.

Izraelczycy i syjoniści mają prawo do tego, do czego nie ma prawa żadna inna istota ludzka.

Nie jest trudno zauważyć, że we wszystkich wojnach i atakach Izraela na Palestyńczyków i Arabów, Stany Zjednoczone Ameryki i kraje europejskie twierdziły, że Izrael chroni siebie i ma prawo do samoobrony. Nawet, jeżeli Izrael atakuje Palestyńczyków czy Arabów pierwszy, to USA inne kraje Zachodu traktują to, jako samoobronę Izraela.

Armia izraelska nazywana jest Izraelskimi Siłami Obronnymi, chociaż jest jedyną armią, która nie broni, ale atakuje od samego początku powstania państwa Izrael.

Armia izraelska łamie wszystkie prawa człowieka i popełnia zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości przeciwko cywilom, dzieciom, kobietom, osobom starszym, dziennikarzom oraz placówkom medycznym.

Większość izraelskich dzieci jest wychowywana w duchu syjonistycznym i fanatyzmem religijnym. Wmawia im, że są lepsze od innych, że Arabowie to zwierzęta, przestępcy, a nie ludzie, i że mają prawo ich zabijać i mordować ich dzieci. Izraelczycy twierdzą, że Izrael ma „najbardziej moralną armię na świecie”, a USA i Unia Europejska powtarzają to za nim jak nudną śpiewkę.

Kiedy syjonistyczny żydowski chłopiec lub dziewczynka kończy 17 lat, dołącza do izraelskiej armii. Tam zaczyna praktykować to, czego nauczył się w szkole i domu rodzinnym. A nauczył się rasizmu, faszyzmu i nienawiści wobec Palestyńczykom. Dlatego tez izraelscy żołnierze zabijają bez strachu i bez wyrzutów sumienia.

Izrael wie, że jego plecy są chronione przez największe mocarstwo imperialistyczne – Stany Zjednoczone i jego zbrojne ramię – NATO. Pieniądze, najnowsza broń i technologia ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec, płyną do Izraela bez przerwy. Słyszeliśmy, co przedwczoraj powiedział prezydent USA, Joe Biden:

Powiedział, że jego kraj zrekompensuje Izraelowi koszty wojny i zapłaci za pociski Żelaznej Kopuły i urządzenia, których użył podczas niedawnej agresji na Gazę. USA będzie nadal chronić Izrael. Będzie nadal oskarżać Palestyńczyków o bycie terrorystami.

Wcześniej Stany Zjednoczone uniemożliwiały i utrudniały wydanie jakiejkolwiek rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ przeciwko Izraelowi. Ta amerykańska polityka jest kontynuowana od czasu ustanowienia syjonistycznego państwa Izrael. Stany Zjednoczone użyły swojego prawa weta w Radzie Bezpieczeństwa około 120 razy w obronie Izraela i przeciwko Palestynie.

Niemcy, Wielka Brytania, a teraz FrancjaWłochy, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, nawet Polska -kraj, który kochamy i inne kraje Europe i świata wspierają Izrael na forach międzynarodowych, głosują za nim i przeciwko Palestynie. Ale mimo wszystko My Palestyńczycy nadal walczymy przeciwko Izraelowi, USA i ich sojusznikom na świecie.

Nidal Hamad – 24-05-2021