Syjonistyczny generał żyd polskiego pochodzenia,z dumą mówi o tym jak zabił pierwszego Araba

  1. Syjonistyczny generał Icchak Voundak (104 lat)żyd polskiego pochodzenia,z dumą mówi o tym jak zabił pierwszego Araba w swoim życiu, a nadal zachowuje kij którym go zabił.
  2. Izraelska gazeta Haaretz 0puplikowała dzisiaj wywiad z generałem Icchakiem Voundak (104 lat) ,który pochodzi z Polski w którym opowiada z dumą jak zabił pierwszego Araba w swoim życiu, i że wydarzenie to miało wpływ na całe jego życie. I chwali się że nadal zachowuje kij którym zabił pierwszego Araba w swoim życiu. Mówi terrorysta żydowski.
  3. Voundak powiedział, że po tym jak wyemigrował z Polski na początku 1930 roku udał się do pracy w gajach pomarańczowych posiadanych przez Żydów w północnej Palestynie, napotykając tam Palestyńczyka rzucił się na niego z kijem i zabił go,
  4. Dodał „gdy informowałem o tym co się stało przełożonego i że ciało nadal tam leży odpowiedział, mówiąc:. trzeba szukać kolejnego Araba żeby go zabić”
    Voundak pokazał ów kij, dumnie wskazując, że zachowuje ten kij jako symbol siły , którą należy stosować wobec Arabów.
  5. Voundak Pełnił liczne funkcje kierownicze w syjonistycznych bojówkach przed 1948 r., zwłaszcza w jednostkach „Palmach”, która zajmowała się wysiedleniem Palestyńczyków z ich wiosek.
  6. „Haaretz”,podkreśla .że Voundak awansował w armii izraelskiej aż do stopnia generała.
  7. Poniżej link do wywiadu w języku hebrajskim
  8. http://www.haaretz.co.il/blogs/oferaderet/1.4211217

tekst arabski z strone  asdikaa nidal hamad na facebook

Tłumaczenia Fayez Abdel-Fattah