Tahrir Tayseer, Alaa Alsedeek i Zdrajcy – PPP

Tahrir Tayseer

Palestyńska dziewczynka Tahrir urodziła się, jako sierota 💔 Prawie tydzień temu izraelscy żołnierze zamordowali jej ojca Tayseera Issę, w Jenin na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Tayseer Issa pozostawił ciężarną żonę. Ostatniej nocy jego żona urodziła, a dziewczynka dostała na imię “Tahrir”, co w języku arabskim znaczy ” Wyzwolenie”.

Kochana Tahrir obiecujemy Tobie i Twojemu ojcu, że Palestyna będzie wolna.

Alaa Alsedeek

,,Palestyna nie zapomina o lojalnych przyjaciołach”

Naród palestyński i przyjaciele Palestyny ​​na świecie opłakują wierną i lojalną przyjaciółką Palestyny, młodą obywatelkę Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Alaa Al-Siddiqa, która zginała w tajemniczym wypadku samochodowym dzisiaj w Londynie, 21 czerwcu 2021.

Są tacy, którzy uważają, że było to zabójstwo dziewczyny, która działała na polu praw człowieka i przeciwko normalizacji stosunków arabskich z Izraelem

„Palestyna nie zapomina o lojalnych przyjaciołach i zwolennikach sprawy palestyńskiej.

Przez cały pobyt w Wielkiej Brytanii Alaa Al-Siddiq nigdy nie wahała się wspierać Palestyny. Uczestniczyła w działaniach i wydarzeniach wspierających sprawę palestyńską. Była jednym z najgłośniejszych przeciwników normalizacji stosunków swojego kraju, Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Izraelem.

Zdrajcy

Pierwsze zdjęcie: Delegacja wysłana do okupowanej Palestynie po przez reakcyjne arabskie reżimy ze: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Bahrajnu i Maroka, podczas wizyty wsparcia zbrodniczej izraelskiej okupacji zorganizowanej przez „Czerwoną Gwiazdę Dawida”.

Drugie zdjęcie: Palestyńskie dziecko postrzelone w głowę przez izraelskich żołnierzy, i przykute w kajdankach do łóżka szpitalnego w izraelskim areszcie.

Administracja: Palestyna po polsku – PPP

Al-safsaf.com

21-6-2021