Sabra Marvel Captain America

Nidal Hamad, redaktor naczelny strony internetowej Al-safsaf, napisał:

Dowiedz się o podłości „Izraela” i podłości jego europejskich i amerykańskich przyjaciół, oraz filmowego środowiska Hollywood.

Oni przedstawili światu nowy film pod tytułem : “Sabra – Marvel Captain America: Nowy porządek świata”.

W filmie (Sabra) agentka Mossadu pojawia się jako super bohaterka, która ratuje ludzkość od zła.

A tymczasem wszyscy wiem że nie ma zła gorszego niż zło syjonistycznej okupacji w Palestynie.

Hollywood próbuje pokazać „Izrael” i Mosad jako gołębie pokoju. Tak więc super agentka Mossadu przedstawiana jest jako legenda, ale w rzeczywistości jest to tylko zbrodniarz, który przypomina funkcjonariuszy hitlerowskiego Gestapo.

Wyobraź sobie ilość amerykańskiej i „izraelskiej” podłości w Hollywood. Nazwali ten film (Sabra), a przecież Sabra to nazwą palestyńskiego obozu (obóz Sabra i Shatila), w którym Izraelczycy i ich sojusznicy z libańskiej faszystowskiej partii Falanga dokonali masakry palestyńskich cywili 16 września 1982 roku.

Ja właśnie 17 września 1982 roku, w wieku 19 lat straciłem nogę i zostałem poważnie ranny w Sabra i Shatila walcząc w obronie mieszkańców tych obozach z bronią w ręku.

Izraelscy żołnierze i faszystowscy milicjanci z Falanga zamordowali w Sabra i Shatil tysiące palestyńskich cywilów, w tym dzieci, kobiety, osoby starsze i rannych.

Hollywood nakręcił swój skandaliczny i obrzydliwy film propagandowy na rzecz „Izraela” i syjonizmu na kilka dni przed 40 rocznicą masakry w Sabra i Shatila.

Cały świat, w tym Izrael i Stany Zjednoczone, które są odpowiedzialne za masakrę wiedzą , że Sabra to nazwa naszego obozu i kojarzy się z straszną masakrę, za który oni są odpowiedzialne.. Oni z sojusznikami faszystowskiej libańskiej Falangi, partii Kataeb, agentami „Izraela”.

Wygląda na to, że „Izraelczycy” i Amerykanie zabijają dobrych ludzi, a z terrorystów czynią bohaterów.

Czym jest ta tania niemoralność?

Jeśli chodzi o, izraelski” wywiadu wojskowy Mossad, to jest on dobrze znany jako aparat zbrodni i terroryzmu na świecie.

Nidal Hamad

16-09-2022