Zbrodnia po izraelsku – Nidal Hamad

Palestyński chłopiec, Muhammad Abu Khdeir, szesnastoletni, został porwany, torturowany i zabity.

Grupa pięciu syjonistycznych osadników- fanatyków i ekstremistów, porwała chłopca, gdy ten opuścił swój dom w okupowanej Jerozolimie wieczorem, aby spędzić modlitwę w meczecie w świętym miesiącu Ramadan na początku lipca 2014 roku.

Osadnicza izraelska grupa przestępcza wsadziła Muhammada do samochodu i skierowała się w stronę Zachodniej Jerozolimy. Niektórzy mieszkańcy widzieli, jak żydowscy osadnicy porywają chłopca, więc próbowali ich dogonić, ale nie byli w stanie tego zrobić. Później izraelska policja znalazła okaleczone i spalone ciało. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że należy do Muhammada.

Okazało się, że po straszliwych torturach żydowscy osadnicy wlali mu benzynę w usta i go podpalili a następnie pozostawili zwłoki na miejscy zbrodni i uciekli.

W rezultacie w Jerozolimie wybuchło masowe powstanie palestyńskiej ludności domagające się aresztowania i skazania żydowskich bandytów.

Izraelska policja aresztowała osadników, ale wkrótce ich uwolniła. Tylko jeden z morderców został skazany na niewielką karę więzienia. Kilka miesięcy po zbrodni, syjonistyczny Sąd Centralny w okupowanej Jerozolimie powstrzymał się od skazania głównego oskarżonego w sprawie zamordowania chłopca, Muhammada Abu Khdeira, po tym jak jego prawnik złożył raport od psychiatry spoza Izraela, twierdząc, że morderca cierpi na zaburzenia psychiczne. Sędziowie postanowili skazać nieletnich za to bestialskie morderstwo.

Według aktu oskarżenia przeciwko grupa osadników, cała trójka pobiła i torturowała Muhammada Abu Khdeira, a następnie spaliła go żywcem. Trzej bandyci twierdzili, że popełnili swoją ohydną zbrodnię w odwecie za zabicie trzech żydowskich osadników miesiąc wcześniej. Podsumowując: wszyscy zostali zwolnieni z odpowiedzialności, ponieważ są Żydami i osadnikami. Dlatego też są ponad prawem w syjonistycznym państwie Izrael. Syjonistyczny Żyd ma prawo do tego, do czego inni ludzie nie mają prawa.

Być może boska sprawiedliwość obejmie tych, którzy nie zostali ukarani ludzką sprawiedliwością. Bandyta, który zabił Muhammad Abu Khdeira, należał do grupy ekstremistycznych syjonistycznych terrorystów, którzy zginęli w niedawnej katastrofie mostu w Galilei. Potwierdza to, że Bóg daje ultimatum i nie zapomina. Potwor, który nazywa się Izrael chroni przestępców, lecz ręka boskiej sprawiedliwości zawsze może ich pociągnąć do odpowiedzialności.

al-safsaf.com

Nidal Hamad

8.06.2021